Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Okénko do okresních soutěží:

II. třída:

Z výsledků II. třídy na první pohled zaujme zápas FK Autodemont Horka – Červenka se skóre 4:6 (3:3), když nějakej jelen z Červenky nasázel 5 gólů. Svůj první zápas ve „dvojce“ zvládlo i Bohuňovické béčko, když vyhráli v Těšeticích 1:5. Je to přesně to béčko, které ještě nedávno hrálo stejnou soutěž jako my, kterou suveréně ovládli a v následujícím roce to stejné zopakovali v „trojce“. Z dalších zápasů: Lužice – Chomoutov 1:1, když gól dal nestárnoucí Jeňa Šembera.

 

III. třída:

V 1. kole padlo v 7 zápasech 45 gólů! Debilní Mladějovice vyhráli 3:1 nad dalším „expralesním“ týmem z Odrlic. Babice porazili Náklo 5:2. Perly kola: Náměšť B – Přáslavice 9:2 (5:0), Blatec – Slavonín B 4:4 (0:3), Libavá – Střeň 7:0 (1:0).

 

IV. třída sk. A:

V naší skupině upoutá oči výsledek Mor. Huzová – Velký Újezd 3:5 (1:1). Újezd, který zakončil loňský ročník s velkým přehledem na posledním místě, se na začátek rozparádil.

 

FK Huzová - Hraničné Petrovice 3:1 (2:1) Branky: Marek K. 3 – Varga

Mor. Huzová - Velký Újezd 3:5 (1:1) Branky: Stejskal M. 2, Brzobohatý - Koky 2, Hrabal, Jurečka, vlastní

FC Jiříkov - Chválkovice B 1:1 (0:0) Branky: Vymětalík - Červinka T.

Horní Loděnice - SK Grygov 0:1 (0:0) Branky: Chaloupka E.

FC Jívová - TJ Tršice 2:1 (1:1) Branky: Chudárek, Frei starší - Glier; ŽK: Stanický – Grégr

TJ Dalov - Sokol Babice B 3:2 (2:1) Branky: Kratochvíl, Kryl, Tomášek - Derka, Jiglaru

 

Borec na konec:

Jelen co dal 5 gólů za Červenku a Babice, které sice vyhráli 5:2, ale zápas kvůli zranění dohrávali v 10, jelikož měli jen 1 hráče na střídání. Navíc za protesty byl z lavičky vykázán domácí trenér.

TOPlist
Ziskejte penize za prijem emailu a SMS od ceske spolecnosti